fbpx

Blini tani, paguani më vonë me pagesën e mëtejshme

Ne dërgojmë ndërkombëtarisht

Transporti Falas Brenda vendit

Historia jonë

Osmond Saint Skincare Australia është një markë butiku bukurie dhe mirëqenieje. Ne përpiqemi të ndikojmë pozitivisht në botë përmes angazhimit tonë për të dhuruar dhe për të arritur qetësinë përfundimtare të lëkurës. Produktet tona janë formuluar duke përdorur urtësinë e lashtë të Ayurvedës dhe Mjekësisë Tradicionale Kineze, duke përdorur vetëm përbërësit natyralë australianë dhe francezë të cilësisë më të mirë.

Filozofia jonë është se më pak është vërtet më shumë. Duke u fokusuar në gjërat thelbësore dhe duke përdorur vetëm përbërësit më të pastër, ne synojmë të ndihmojmë klientët tanë të arrijnë lëkurë rrezatuese dhe me shkëlqim. Ne projektuam me kujdes gamën tonë të produkteve për të qenë efektive dhe të sigurta për të gjithë familjen, veçanërisht ato me lëkurë të ndjeshme.

Ne jemi këtu për t'i ndihmuar njerëzit që të jenë të vetëdijshëm për përbërësit në kujdesin e lëkurës, t'i ndihmojmë njerëzit të ndihen rehat në lëkurën e tyre me produkte efektive, të vetëdijshme dhe qetësuese, të ofrojmë edukim holistik dhe të japin mbrapa.

Premtimi i Osmond Saint është lëkurë më e mirë, komunitete më të mira, duke e bërë atë një fitues të gjithanshëm për t'u ndjerë mirë.

Ne po tundim industrinë e kujdesit për lëkurën duke ofruar një produkt të drejtpërdrejtë, të bazuar në rezultate, që eliminon hapat e panevojshëm.

Me çdo blerje serumi, Osmond Saint i kthen B1G1 33% të fitimeve të tij, ku 100% e të ardhurave shkojnë për dhënien e projekteve.

Historia e themeluesit

Gruaja pas markës është Jelena Jacobs (e cila njihet për të gjithë nga Jay). E lindur dhe e rritur në pjesën e jashtme të Australisë Jugore si një fëmijë i vetëm, ndërsa u rrit dhe i mbushi vitet e adoleshencës, ajo filloi të përjetonte një përzierje problemesh të zorrëve dhe lëkurës që e çuan atë në një kërkim për të hulumtuar qasje efektive për të zgjidhur zorrët dhe lëkurën e saj. telashet.

Pasi udhëtoi globin, foli me specialistë të shumtë në industrinë mjekësore dhe ende nuk ishte në gjendje të gjente produkte të thjeshta, efektive dhe të qëndrueshme për kujdesin e lëkurës, ajo iu drejtua një qasjeje holistike. Pasi fshiu thellësitë e Mjekësisë Tradicionale Kineze dhe Ayurveda, Jay më në fund gjeti disa përbërës natyralë që funksionojnë në mënyrë harmonike për të ftohur dhe qetësuar shëndetin e zorrëve dhe për të ushqyer, mbrojtur dhe qetësuar lëkurën e saj, duke arritur përfundimisht atë shkëlqimin e dëshiruar të brendshëm dhe të jashtëm.

Duke kombinuar këta përbërës që funksionuan për të, Jay u frymëzua të fillonte të krijonte kujdes për lëkurën për familjen dhe miqtë e saj. Duke përdorur këto kombinime të përbërësve natyralë dhe të pastër, ata mundën të arrinin të njëjtat rezultate të dëshiruara, duke rritur shëndetin dhe besimin e të tjerëve gjithashtu. Menjëherë pas kësaj lindi Osmond Saint.

Pasioni i Jay është të thjeshtojë industrinë e kozmetikës, të vazhdojë të edukojë në mënyrë holistike të tjerët dhe t'i kthejë komunitetit më të gjerë në nevojë përmes blerjeve të serumit. Guximi dhe besimi i saj në mbështetjen dhe nxjerrjen në pah të përbërësve të gjetur tashmë brenda Nënës Natyrë e kanë lejuar Osmond Saint të bëhet një zë kryesor dhe ambasador i ndryshimit në industrinë e kozmetikës dhe një pionier për bizneset e tjera që t'i bashkohen lëvizjes B1G1 për të krijuar një botë plot dhurim.

sqAlbanian
0
    0
    Çanta juaj
    Çanta juaj është boshKthehu në Dyqan
      Llogaritni dërgesën