fbpx

Blini tani, paguani më vonë me pagesën e mëtejshme

Ne dërgojmë ndërkombëtarisht

Transporti Falas Brenda vendit

Siç shihet në

Fitues i çmimit

Përjetoni fuqinë rinovuese të qasjes së kujdesshme të Osmond Saint ndaj bukurisë dhe mirëqenies, me produkte të buta dhe efektive që e lënë lëkurën tuaj të ekuilibruar, të qetë dhe me shkëlqim.

I pastër

Sistemi operativ përdor vetëm cilësinë më të lartë, përbërësit natyralë të superushqimit në gamën tonë të kujdesit të lëkurës. Kjo do të thotë që ju mund të na besoni se jemi të butë dhe efektivë, pa kimikate aromat artificiale. Thjesht formula të thjeshta dhe të pastra që janë të buta për lëkurën tuaj dhe mjedisin, të cilat gjithashtu janë miratuar të gjitha nga COSMOS. Gama jonë është formuluar me urtësinë e lashtë të Mjekësisë Tradicionale Kineze dhe përbërësit Ayurvedic që ushqejnë dhe mbështesin ekuilibrin natyral të lëkurës tuaj.

Efektive

Ne e dimë se koha juaj është e vlefshme, kjo është arsyeja pse ne kemi krijuar një gamë të kujdesit të lëkurës me shumë detyra që thjeshton rutinën tuaj pa kompromentuar rezultatet. Filozofia jonë është se më pak është vërtet më shumë. Formulat tona shumë efektive përdorin përbërës natyralë, të synuar për të ofruar përmirësime të dukshme në tonin, strukturën dhe shëndetin e përgjithshëm të lëkurës tuaj. Gama jonë është unisex dhe e përshtatshme për të gjithë familjen, veçanërisht për llojet më të ndjeshme të lëkurës dhe e përshtatshme gjatë të gjitha stinëve, pas trajtimit me lazer dhe pas diellit.

I ndërgjegjshëm

Praktikat etike dhe qëndrueshmëria janë pjesë e filozofisë së OS dhe në thelb të arsyes sonë. Ne jemi të përkushtuar të prodhojmë produkte për kujdesin e lëkurës që jo vetëm që janë të mira për ju, por që janë gjithashtu miqësore me tokën dhe të dobishme për komunitetin më të gjerë në nevojë përmes iniciativës sonë të kthimit 33% ku 100% e të ardhurave shkojnë për projektet e listuara të dhurimit. Me gamën tonë të kujdesit të kujdesit të lëkurës, ju mund të ndiheni mirë duke u kujdesur për lëkurën tuaj dhe duke mbështetur ndryshimet pozitive në botë.

OSMOND SAINT NESHKRIMI

Serum hidratues i kolagjenit detar

Serumi i njohur i Osmond Saint është formuluar duke përdorur urtësinë e lashtë të Mjekësisë Tradicionale Kineze dhe Ayurveda për të sjellë ekuilibër dhe qetësi në lëkurën tuaj.

OSMOND SHENJT

Mjegull rigjallëruese me kuarc trëndafili

Kjo mjegull i jep lëkurës suaj një nxitje të menjëhershme hidratimi dhe qetësie, ndërkohë që mbron natyrshëm pengesën e lëkurës. Më tej i mbushur me ekstrakt kuarci trëndafili për t'ju kthyer në fuqinë tuaj hyjnore brenda.

KTHENI

Me çdo blerje serumi të bërë Osmond Saint është duke dhuruar 33% e saj fitimet te B1G1 organizatë jofitimprurëse, një lëvizje globale që jep biznes për të krijuar një botë plot dhënie.

PËR NE

Osmond Saint Skincare Australia është një markë butiku bukurie dhe mirëqenieje.

Formuluar me Ayurveda dhe Mjekësinë Tradicionale Kineze në krye të gjithçkaje që bëjmë dhe bërë me cilësinë më të mirë të përbërësve natyralë francezë dhe australianë.

Wellness

Urtësia e lashtë e TCM dhe zemra e kuarcit të Osmond Saint Rose me Mjegull rigjallëruese

Duke përqafuar urtësinë e lashtë të Mjekësisë Tradicionale Kineze (TCM), Mjegulla jonë rigjallëruese me kuarc trëndafili vjen në jetë. E punuar me...

Ayurveda: Bazat

Zbulimi i mirëqenies holistik me Osmond Saint: Magjia e Ayurveda Përshëndetje, shpirtra të bukur! A e keni ndjerë ndonjëherë atë lidhje të thellë...

Shtresat e ndërlikuara të lëkurës sonë: Përtej sipërfaqes

Kur meditojmë lëkurën tonë, shpesh vizualizojmë shtresën e saj të jashtme – atë që reflekton tek ne nga...

Agjërimi: Udhëtimi i Shërimit dhe Pëshpëritjet Hyjnore të Besimit

Agjërimi, një ritual i përjetshëm, është përqafuar nëpër kultura dhe tradita shpirtërore. Është parë si një udhëtim drejt shëndetit holistik dhe...

Mjekësia tradicionale kineze: Rruga drejt zenit

Në botën e gjallë moderne të bukurisë dhe mirëqenies, ekziston një traditë e përjetshme që ka ushqyer shëndetin holistik për...

Ndjen bluz? Le të mësojmë dhe të përqafojmë rrugën tonë të kthimit drejt shtrirjes

Blues. I ndjeni ato? Çfarë po përpiqen të na tregojnë dhe të na mësojnë? A është normale? Çfarë është edhe normale? Është...

Ritualet e përditshme Ayurvedic

Në një botë të mbushur me ngutje dhe nxitim të jetës moderne, gjetja e ekuilibrit dhe paqes së brendshme shpesh mund të duket...

Thjeshtimi i kujdesit për lëkurën: Kur më pak do të thotë më shumë..

Përqafoni thjeshtësinë, ritualet e kujdesshme të kujdesit të lëkurës dhe mençurinë Ayurvedike me Osmond Saint për të ushqyer lëkurën tuaj dhe për t'u lidhur me brendësinë tuaj...

Zhbllokimi i lidhjeve të trupit metafizik: Një rrugë drejt mirëqenies holistike..

A keni menduar ndonjëherë për lidhjet e ndërlikuara midis mendjes, trupit dhe shpirtit tuaj? Mënyra se si emocionet dhe mendimet tona ndërthuren...

Clean and Conscious Beauty Awards 2023, Australi dhe Zelanda e Re

Jemi shumë të emocionuar të njoftojmë se Osmond Saint është emëruar finalist për Çmimet Clean and Conscious...

Lundrimi në botën moderne mbi tendencat dhe imazhin e trupit..

Këshilla për të lundruar tendencat dhe preferencat jo të shëndetshme në shoqërinë moderne të sotme..

Përtej lëkurës.. Një udhëtim i ngjyrës dhe kulturës së lëkurës..

Një udhëtim i ngjyrës dhe kulturës së lëkurës dhe festimi i bukurisë së vërtetë në të gjithë ne.

Keni nevojë për një arratisje? Kujdesi për veten përmes meditimit..

A e keni gjetur ndonjëherë veten kaq të kapur nga ngutja e jetës sa të harroni të kujdeseni për...

Lidhja me fëmijën e brendshëm brenda jush

Një reflektim mbi rëndësinë e lidhjes me fëmijën tonë të brendshëm, duke nderuar veten dhe besimin tonë në univers si...

Intervistë me Bronwen Cope Nga Cope Naturopathy mbi të gjitha gjërat - Trupi, Mendja dhe Shpirti!

Naturopatia është një formë mjekimi që përdor ilaçe natyrale si barishte dhe ndryshime dietike për të rikthyer shëndetin.

Osmond Saint, Biznes për mirë.. 33% ynë ia kthen partneritetin me B1G1

Shumë prej nesh janë të bekuar me mjetet për të jetuar një jetë mjaft të rehatshme, megjithatë ne jemi kaq të kapur...

Ja pse duhet të zgjidhni Serumin Detar Signature Osmond Saint..

Le ta pranojmë: jeta moderne mund të jetë stresuese. Balancimi i angazhimeve familjare, punës dhe personale shpesh mund të lërë pak kohë për...
sqAlbanian
0
    0
    Çanta juaj
    Çanta juaj është boshKthehu në Dyqan
      Llogaritni dërgesën